Zúčastnili jsme se události “Dobrý den z Thajska”

19. září 2019 jsme se účastnili akce pořádané Velvyslanectvím Thajského království v Praze nazvané “Dobrý den z Thajska”. Akce se uskutečnila v odpoledních a večerních hodinách na zahradě rezidence thajské velvyslankyně. V rámci této akce byla zahrada vůbec poprvé otevřená pro veřejnost.

Milovníci thajské kuchyně mohli za doprovodu živé hudby okusit celou řadu pokrmů připravených kuchařkou paní velvyslankyně a dalšími thajskými restauracemi.

Celá akce byla společným počinem i dalších thajských organizací, které v Česku působí. Jmenovitě se akce také účastnila naše kancelář Thai Trade Office Prague (DITP) a dále Tourism Authority of Thailand Prague (TAT), zahraniční sekce české obchodní komory a zástupci thajských restaurací, piva značky Singha a rozličné thajské produkty, které byly na akci prodávány.

Součástí akce byl i doprovodný program. Například malba na thajské deštníky, živá hudba a thajské masáže. Návštěvníci měli možnost ochutnat čtyři různá thajská jídla a celkově se této akce zúčastnilo více jak 1500 lidí.

Cílem akce byla podpora thajského jídla/resturací a thajských suroviny importovaných do Česka. Na akci jsme prezentovali logo certfikátu Thai SELECT a další restaurace, které toto ocenění již získaly.

Fotografie z akce: Facebook Royal Thai Embassy a leták na akci.