Thajský HOREKA týden je online od 29. června – 3. července 2020

Rádi bychom Vás srdečně pozvali na právě probíhající Thajský týden HOREKA, který se letos koná kvůli pandemii koronaviru zcela online. Vstup do události je zdarma.

Předregistrace

Samotné události předcházela kampaň pro registraci účastníků. Odkaz najdete zde. Registrace probíhala od 22. 6 – 28. 6. 2020. Ti z vás, co se již registrovali, obdrželi pozvánku na thajský HOREKA týden e-mailem. Událost je nyní možné navštívit pouze skrze tuto stránku. Odkaz najdete níže na stránce.

Kdy HOREKA týden probíhá?

Přístup do samotné události bude k dispozici od 29. 6. 2020 – 3. 7. 2020

Kde se mohu zúčastnint?

Do naší virtuální HOREKA události vstoupíte kliknutím zde.

Co vás čeká?

Čeká na Vás 6 kategorií, které obsahují zajímavé thajské exportéry. Stejně tak v thajském HOREKA týdnu najdete i české importéry.

Proč se zúčastnit a jak získat seznam kontaktů?

Seznamy zajímavých kontaktů lze získat jednoduše vstupem do konkrétních kategorií a zadáním požadavku skrze formulář. Pro každou kategorii si můžete jednoduše požádat o seznam kontaktů – jak thajských exportérů, tak českých importérů. Následně vám přijde seznam kontaktů na e-mail automaticky. Nezapomňte, že e-mail může spadnout do spamu či složky hromadné / promo akce. Proto prosím nejprve tuto složku zkontrolujte, pokud e-mail nemůžete najít.